ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice licealista@lo-poddebice.pl

Maria Konopnicka dzieciom oraz Akademia Ciekawej Chemii

Gościliśmy Przedszkole w Uniejowie oraz Szkołę Podstawową w Poddębicach. Takiego entuzjazmu, wybuchu radości i zaangażowania chyba nikt z nas się nie spodziewał 🙂

Uczestnicy projektu „Liderzy Młodzieżowi w CZIPS” realizowanego przez Stowarzyszenie „Licealista” przeprowadzili dziś kolorowe zajęcia z „Ciekawej Chemii”, a raczej z magicznego świata chemii. Kolejna grupa natomiast promowała postać Marii Konopnickiej poprzez czytanie jej poezji oraz świetną zabawę. Sama Maria Konopnicka pojawiła się na zajęciach 😉 Przyśpieszyliśmy zatem trochę Dzień Dziecka, to jeszcze nie koniec naszych działań!
Wszystkie akcje możliwe dzięki dofinansowaniu Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Submit a Comment