Piknik integracyjny

Nowa edycja półkolonii “I Ty masz talent!”

Działamy, chcemy, wspieramy…

Rekrutacja młodzieży do nowego projektu

Pracowity rok poddębickich licealistów

Dobiega końca pełen wyzwań i sukcesów projekt „Młodzi debatują” Stowarzyszenia „Licealista”, w którym brała udział 20-osobowa grupa uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach.

Sztab WOŚP – rejestracja wolontariuszy
Nasze stowarzyszenie i w tym roku będzie sztabem WOŚP ❤️
Zachęcamy Państwa do przyłączenia się i współpracy przy organizacji 31. Finału

Podaruj książkę – weź książkę!

Finał kolejnego projektu dla klasy mundurowej LO w Poddębicach

Mundur wzbudza szacunek, kojarzy się z honorem, zasadami, odwagą. Nic dziwnego, że kierowany do uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach projekt „Silna klasa mundurowa” cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Obóz survival i pierwsza pomoc

Zakończył się już październikowy obóz survivalowy w ramach projektu “Silna klasa mundurowa”. Łatwo nie było, ale wrażenia pozytywne i niezapomniane! Działanie współfinansowane ze środków Ministra Obrony Narodowej

W świecie obrazów Andrzeja Batora

Do świata pięknych obrazów łódzkiego malarza i plastyka, Pana Andrzeja Batora, została zaproszona młodzież biorąca udział w projekcie “Młodzi debatują” realizowanego przez Stowarzyszenie “Licealista”. Spotkanie rozpoczęło się krótką prezentacją dorobku malarskiego artysty. WIĘCEJ >