ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice licealista@lo-poddebice.pl

Charytatywny Maraton Zumby dla Huberta!

Pomaganie zawsze jest na czasie! A pomagać można w różny sposób. Na przykład tańcząc! Przed nami kolejny Charytatywny Maraton Zumby, który odbędzie się w piątek 21 kwietnia!

Zapraszamy!

Tym razem zagramy i zatańczymy dla Huberta – 7-latka, który urodził się z poważnymi wadami wrodzonymi kończyn dolnych i górnych (ze wszystkich kończyn sprawną ma tylko lewą rękę) oraz wadą układu moczowego (konieczność cewnikowania co kilka godzin). Dziecko potrzebuje stałej opieki i musi być codziennie rehabilitowane, a – będący w trudnej sytuacji – rodzice potrzebują wsparcia finansowego oraz społecznego.Wszyscy którzy przyłączą się do naszej zabawy pomogą Hubertowi!

Dlaczego zumba?

Bo żeby ją tańczyć nie trzeba mieć kondycji superbohatera, figury modelki i kilkuletnich treningów za sobą. Zumbować może każdy! Podczas trzygodzinnego maratonu będziemy tańczyć razem z certyfikowanymi instruktorami w rytm wpadających w ucho dźwięków, ale znajdzie się też czas na odpoczynek, konsultacje z dietetykiem i konkursy.

Trzy godziny zabawy = 25 zł. A każda złotówka trafi do Huberta. Zapisy ruszają już w niedzielę 26 marca. Pierwsze zgłoszenia nagrodzimy niespodziankami!

Rok temu tańczyło nas 200! Bądźcie z nami i tym razem. Dla Huberta. I dla siebie. Bo będziecie się doskonale bawić! Wkrótce pokażemy filmowe wspomnienia z – pełnego radości i ekspresji – poprzedniego Maratonu.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *