ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice licealista@lo-poddebice.pl

Maraton Zumby dla Julka

Czy znacie już 3-letniego Julka z Uniejowa? Chłopiec od kilkunastu miesięcy prowadzi nierówną walkę z neuroblastomą – nowotworem złośliwym. Wykorzystano już wszystkie możliwości leczenia w Europie, ale dziecko wciąż ma szansę, by pokonać agresywną chorobę. Jest nią nowatorska szczepionka anty-neuroblastoma podawana w nowojorskiej klinice. Julek został zakwalifikowany do terapii, jest tylko jeden problem: koszt takiego leczenia. NFZ nie pomoże, ale pomagają ludzie o dobrym sercu!

To właśnie Julkowi dedykujemy trzecią edycję Maratonu Zumby. Stowarzyszenie Licealista pragnie dołączyć do zbiórki środków na leczenie dziecka. 21 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach (ul. Polna 36) odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Julka.

W tym roku nie prowadzimy wcześniejszej rejestracji na Maraton. Wystarczy, że przyjdziesz, wpłacisz dowolną kwotę na leczenie Julka i możesz wziąć udział w trzygodzinnej zabawie. 

Nie potrzebna rejestracja ani wcześniejsza wpłata. Przyjdź, wpłać dowolną kwotę i baw się!

Cel szczytny i doskonała zabawa gwarantowana! Kilka godzin tańców i swawoli, kilkoro instruktorów, mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Uczestników poprzednich edycji naszych charytatywnych maratonów zumby nie trzeba do udziału przekonywać.

Razem możemy dołożyć cegiełkę do trudnej drogi, jaka jeszcze przed Julkiem!

Numer zbiórki publicznej – 2018/1767/OR nadany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Przypomnijmy, że wzięło w nich udział ponad 400 osób, a dzięki nim udało się zebrać i przekazać potrzebującym mieszkańcom powiatu poddębickiego aż 10 tys. zł! W naszej zabawie brali udział starsi i młodsi, zaprawieni w tańcu zumbowicze i osoby bez doświadczenia, mieszkańcy powiatu i całego województwa. Wszystkich charakteryzowało wielkie serce i gotowość pomocy innym przez wspólną sportową zabawę. Bądźcie z nami i w tym roku.

Opieka medialna:

Partner akcji:

Patronat nad wydarzeniem objęła:

 

Gmina Poddębice

burmistrz Piotr Sęczkowski

Jeśli chcielibyście wspomóc maraton organizacyjnie, przekazać przedmioty na charytatywną licytację, zorganizować atrakcje dla dzieci na czas trwania maratonu czy po prostu wesprzeć uczestników wodą lub poczęstunkiem, zapraszamy do kontaktu. Każda pomoc będzie cenna! licealista@lo-poddebice.pl

 

REGULAMIN IMPREZY – do pobrania

ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ – do pobrania

 

Wspierają nas:

 • Pizzeria K-2, Poddębice
 • Pierogarnia „Złote Jabłko”, Poddębice
 • Kawa na Ławę – Twoja Kawiarnia, Poddębice
 • Salon Kosmetyczny „Ramona”, Poddębice
 • Strefa Relaksu, Poddębice
 • Masaż – Spa – Professional, Sylwia Śmiechowska, Aleksandrów Łódzki
 • Salon Urody Katarzyna Kubiak, Poddębice
 • Zakład Piekarniczo – Cukierniczy „AsPal”, Poddębice
 • Manhatan Zygry
 • Deutsch Perfekt Szkoła Języka Niemieckiego, Poddębice
 • „Opti” Jakub Kochanowski, Poddębice
 • Salon Kosmetyczny Agnieszka Nowak, Poddębice
 • Gabinet Kosmetyczny PerfectMani, Poddębice
 • Poradnia Dietetyczna Daria Matczak, Poddębice
 • Prymus Lingua Szkoła Języka Angielskiego, Poddębice
 • Kinga Mikołajczyk
 • Sklep Przemysłowy, Elżbieta Matusiak, Poddębice
 • Pracownia Urody, A. Pawlak, J. Miśkiewicz – Poddębice
 • Studio Urody Madame, Poddębice

Aktualności

Zimowa Akademia Programowania

Zimowa Akademia Programowania

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe?
Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – zapisz dziecko na wyjątkowe i inspirujące półkolonie Zimowa Akademia Programowania organizowane przez nasze Stowarzyszenie!

read more…

150 tysięcy na rozwój Stowarzyszenia „Licealista”

150 tysięcy na rozwój Stowarzyszenia „Licealista”

Miło nam poinformować, że nasze niewielkie stowarzyszenie realizuje długofalowy i kompleksowy program nakierunkowany na własny rozwój. Jako jedna z nielicznych organizacji w Polsce uzyskaliśmy ogromne wsparcie na dalszy rozwój ramach pierwszej edycji PROO, co jest niewątpliwie dużym sukcesem, ale i wyzwaniem.

read more…

Rozwijamy się i inwestujemy :-)

Rozwijamy się i inwestujemy 🙂

🔥 Na koniec roku nie próżnujemy 🔥
Rozwijamy się i inwestujemy w naszych członków Stowarzyszenia 🙂
15 z nich ukończyło w tym tygodniu 10 godz. blok szkoleniowy odnośnie zasad funkcjonowania i finansowania organizacji pozarządowych. 👏 read more…

Sukces Charytatywnego Koncertu dla Moniki

Sukces Charytatywnego Koncertu dla Moniki

💟 W naszym stowarzyszeniu mamy jedną zasadę, nie robimy nic na pokaz i dla rekordu… ale dziś Państwo przebiliście nasze wyobrażenia dobroczynności: olbrzymia liczba uczestników koncertu dla Moniki i gigantyczna zebrana suma: 💰💰💰💰
11.353,84 zł

read more…