ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice licealista@lo-poddebice.pl

Charytatywny Maraton Zumby dla Ani i Marcina

Takie wydarzenia napawają optymizmem!

200 osób czynnie wspomagało uczniów poddębickiego liceum – Anię Płoszyńską i Marcina Dopieralskiego podczas charytatywnego maratonu zumby, który odbył się 12 marca 2016r. Ogromne zaangażowanie instruktorów, wsparcie lokalnych firm, a przede wszystkim wielkie serca uczestników zaowocowały pełną pozytywnej energii atmosferą oraz wsparciem finansowanym dla poszkodowanych w wypadkach licealistów.

Sukces przedsięwzięcia najlepiej obrazują słowa, które pojawiły się na społecznościowym profilu Ani kilka godzin po imprezie:

Aż trudno uwierzyć, nie dociera do nas, że tyle osób z własnej inicjatywy zaangażowało się w akcję, włożyło tyle wysiłku, by pomóc dwójce osób. Nie przekazaliście jedynie pieniędzy (…). Wy pokazaliście, że w Waszych sercach jest miłość, dobro, empatia. Że nie potrzebujecie ukłonów, oklasków, że robicie to z czystego serca.

 

Uczestnikami imprezy byli mieszkańcy powiatu poddębickiego, ale przybyli także goście z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Łęczycy czy Ozorkowa w wieku od 5 do 65 lat. Zumbowicze zaskakiwali doskonałą kondycją, zarażali dobrymi humorami i pełnym zaangażowaniem.
Organizatorem Charytatywnego Maratonu Zumby dla Ani i Marcina było Stowarzyszenie Licealista, działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach. Inicjatywę wspierały lokalne media oraz patron maratonu – TVP3.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz zaangażowanym firmom za wsparcie!

Relacje mediów:

Aktualności

Nowy projekt dla klasy mundurowej

Nowy projekt dla klasy mundurowej

Podpisaliśmy w Warszawie umowę na realizację nowego projektu ze środków Ministra Obrony Narodowej pn. „Wielokierunkowy rozwój klasy mundurowej” adresowanego do uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

read more…

Tydzień Przeciwko Hejtowi

Tydzień Przeciwko Hejtowi

Tydzień przeciwko hejtowi w pełni 🙂 Nasi uczestnicy projektu przeprowadzili już zajęcia w Szkole Podstawowej w Poddębicach, Gimnazjum w Poddębicach, w Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach i dla uczniów Szkoły Podstawowej w Zygrach. 

read more…

Znamy wyniki głosowania

Znamy wyniki głosowania

 Jakie projekty zostały wybrane w głosowaniach? Wyremontujemy, pomalujemy i odnowimy sporo rzeczy… Utworzymy Centrum Rozrywki w LO, powstanie graffiti i to nie jedno, zrobimy pasy 3d w Poddębicach, stworzymy kącik do odpoczynku dla licealistów, przeprowadzimy kampanię przeciwko hejtowi w szkołach.

read more…