Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

30. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Czekając na tegoroczne emocje i atrakcje, które przygotowują członkowie Stowarzyszenia „Licealista” wraz z gronem wolontariuszy, warto zajrzeć na poddębickie aukcje internetowe, na których można znaleźć prawdziwe perełki.

Ogromne wsparcie przy organizacji aukcji okazali lokalni przedsiębiorcy, którzy przekazali karty upominkowe, vouchery na usługi, bony na zakupy w sklepach czy konkretne przedmioty z przeznaczeniem dla WOŚP.

Prawie dwieście aukcji na serwisie aukcyjnym allegro gwarantuje, że każdy mieszkaniec naszego powiatu trafi tu na coś interesującego.

Salony kosmetyczne, fryzjerskie, trenerzy personalni, masażyści, restauracje, cukiernie, kwiaciarnie, sklepy spożywcze czy odzieżowe – do wszystkich tych firm można licytować bony, a cały dochód zostanie przekazany na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wśród podarowanych WOŚP voucherów znalazł się m.in. kurs prawa jazdy, tort urodzinowy czy profesjonalna sesja zdjęciowa.

Na licytacje poddębickiego sztabu trafiło też wiele przedmiotów – od ubrań począwszy na zabawkach elektronice i sprzętach domowych skończywszy.

Poddębicki Sztab WOŚP zadbał także o to, by zorganizować aukcje ciewe i niestandardowe.

Na allegro można licytować pojedynek na żonglowanie piłką nożną z Burmistrzem Gminy Poddębice czy rejs motorówką po zbiorniku Jeziorsko zakończony obiadem z Wójtem Gminy Pęczniew.

Szef poddębickiego sztabu przygotuje dla zwycięzcy licytacji pyszny posiłek i dostarczy pod same drzwi, a organizacja Ktoś zaprosi zwycięzców na całodniowy pobyt w fundacji ratującej konie.

Wśród aukcji dostępna jest też możliwość kąpieli w balii geotermalnej albo upieczenia domowego chleba i wiele pięknych prac plastycznych przygotowanych przez małe przedszkolaki o wielkich sercach.

Warto do nas zaglądać, bo aukcji każdego dnia przybywa, a firmy i osoby prywatne same się do nas zgłaszają, aby za naszym pośrednictwem – wesprzeć WOŚP. Licytacje nabierają tempa, pierwsze kończą się już w piątek, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do licytowania – mówi Piotr Kowalczyk, szef Sztabu 6001.

Wszystkie aukcje poddębickiego sztabu możne zobaczyć tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/LicealistaPodd

Aktualności

Drogi Rodzicu! Szukasz półkolonii letnich pełnych atrakcji? Ani Ty, ani Twoje dziecko nie lubicie nudy? Świetnie trafiłeś! I w tym roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Nowe aktywności na warsztatach, zabawy oraz zmienione atrakcje.

WIĘCEJ >

Powoli żegnamy się z projektem “Działamy, chcemy, wspieramy”, ale to pożegnanie w wesołym, kolorowym nastroju.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Zachęcamy młodzież powiatu poddębickiego w wieku 14 – 18 lat do wzięcia udziału w nowym projekcie “Działamy, chcemy, wspieramy…”. 

WIĘCEJ >

Nasze działania

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Nasi znowu w akcji..  Z radością informujemy, że ta grupa przesympatycznej młodzieży wspólnie z Stowarzyszeniem napisała projekt i otrzymała grant na jego realizację… bo chcieć to móc😁 💪

WIĘCEJ >

Celem projektu jest podniesienie u 30 osób w wieku 14-18 lat – uczniów międzyoddziałowej klasy mundurowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, sprawności fizycznej i poziomu wyszkolenia sportowo-obronnego.

WIĘCEJ >

Projekt “Sportowo zakręceni” ma na celu lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie parku do street workout dla mieszkańców powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

WIĘCEJ >

stypendium dla uczniów Poddębice

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł. 

WIĘCEJ >

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉

Poddębicka młodzież skupiona wokół naszego Stowarzyszenia i LO Poddębice znów zaskakuje pomysłowością. Tym razem integruje pokolenia. Rusza wyjątkowy projekt, w ramach którego odbywać się będzie mnóstwo zajęć i warsztatów dla dzieci oraz ich… babć i dziadków.

WIĘCEJ >

Pasja – Pomysł – Rozwój

WIĘCEJ >

MON

Wielokierunkowy rozwój klasy mundurowej

 

WIĘCEJ >

FIO

Liderzy Młodzieżowi
w Centrum Zarządzania Inicjatywami i Partycypacji Społecznej

 
WIĘCEJ >

„Starujemy! – rozwój działalności Stowarzyszenia Licealista”

WIĘCEJ >

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe? WIĘCEJ >

Chcemy walczyć z hejtem, mową nienawiści oraz cyberprzemocą. Obok spotkań z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Poddębicach odbyły się równolegle warsztaty prowadzone przez uczniów dla uczniów Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Poddębicach

WIĘCEJ >

Współpracujemy z