Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

30. Finał WOŚP w Poddębicach

Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaczęło już bić w rytmie zbliżającego się Finału. Mimo obostrzeń, 30 stycznia w Poddębicach będzie się działo! Szczególnie dla rodzin z dziećmi, pod kątem których przygotowano najwięcej zabaw.

Nie umknęło to uwadze samego Jurka Owsiaka, który nagrał specjalny filmik z zaproszeniem dla mieszkańców Poddębic

Jerzy Owsiak o 30. Finale WOŚP w Poddębicach – jakie czekają nas atrakcje?

A jakie atrakcje zaplanowano?

Już o 11:00 w Ogrodzie Zmysłów startuje Bieg WOŚP Poddębice koordynowany przez Klub Biegacza Zdyszani.pl

Godzinę później, o 12.00 startują atrakcje dla rodzin na kompleksie boisk przy LO Poddębice (wejście od strony ulicy Szkolnej).

Oprócz występów artystycznych zaplanowano animacje dla dzieci, warsztaty ceramiczne, możliwość przejazdu limuzyną, pokaz wozów strażackich i bliskie spotkania z alpakami.

Na miejscu będzie też dostępne stoisko z ciepłymi napojami i ciastami domowego wypieku. Będzie można wziąć udział w loterii fantowej, zapleść warkoczyki i pomalować buzie.

O 13.00 w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie rozpocznie się WOŚPowe morsowanie zakończone ogniskiem i poczęstunkiem.

A już o 15.00 – start transmisji na żywo z poddębickiego sztabu WOŚP. Nie zabraknie ciekawostek, niezwykłych licytacji i występów artystycznych.


 

Przez cały dzień na ulicach powiatu będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami, a na serwisie allegro już od kilku dni wystawionych jest prawie 200 licytacji, z których cały dochód będzie przeznaczony na WOŚP.

Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/LicealistaPodd

Możesz wesprzeć WOŚP nie wychodząc z domu, wystarczy, że przekażesz swój datek poprzez eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jpm9hd

Będziemy kwestować przed kościołami w czterech gminach powiatu w Poddębicach, Pęczniewie, Wartkowicach, Kałowie, Turze, Niewieszu, Niemysłowie, Bałdrzychowie, Dalikowie, Domaniewie oraz Bronowie.

Do zobaczenia!

Aktualności

Powoli żegnamy się z projektem “Działamy, chcemy, wspieramy”, ale to pożegnanie w wesołym, kolorowym nastroju.

WIĘCEJ >

Drogi Rodzicu! Szukasz półkolonii letnich pełnych atrakcji? Ani Ty, ani Twoje dziecko nie lubicie nudy? Świetnie trafiłeś! I w tym roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Nowe aktywności na warsztatach, zabawy oraz zmienione atrakcje.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Zachęcamy młodzież powiatu poddębickiego w wieku 14 – 18 lat do wzięcia udziału w nowym projekcie “Działamy, chcemy, wspieramy…”. 

WIĘCEJ >

Nasze działania

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Nasi znowu w akcji..  Z radością informujemy, że ta grupa przesympatycznej młodzieży wspólnie z Stowarzyszeniem napisała projekt i otrzymała grant na jego realizację… bo chcieć to móc😁 💪

WIĘCEJ >

Celem projektu jest podniesienie u 30 osób w wieku 14-18 lat – uczniów międzyoddziałowej klasy mundurowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, sprawności fizycznej i poziomu wyszkolenia sportowo-obronnego.

WIĘCEJ >

Projekt “Sportowo zakręceni” ma na celu lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie parku do street workout dla mieszkańców powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

WIĘCEJ >

stypendium dla uczniów Poddębice

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł. 

WIĘCEJ >

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉

Poddębicka młodzież skupiona wokół naszego Stowarzyszenia i LO Poddębice znów zaskakuje pomysłowością. Tym razem integruje pokolenia. Rusza wyjątkowy projekt, w ramach którego odbywać się będzie mnóstwo zajęć i warsztatów dla dzieci oraz ich… babć i dziadków.

WIĘCEJ >

Pasja – Pomysł – Rozwój

WIĘCEJ >

MON

Wielokierunkowy rozwój klasy mundurowej

 

WIĘCEJ >

FIO

Liderzy Młodzieżowi
w Centrum Zarządzania Inicjatywami i Partycypacji Społecznej

 
WIĘCEJ >

„Starujemy! – rozwój działalności Stowarzyszenia Licealista”

WIĘCEJ >

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe? WIĘCEJ >

Chcemy walczyć z hejtem, mową nienawiści oraz cyberprzemocą. Obok spotkań z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Poddębicach odbyły się równolegle warsztaty prowadzone przez uczniów dla uczniów Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Poddębicach

WIĘCEJ >

Współpracujemy z