Charytatywny Maraton Zumby dla Huberta!

Pomaganie zawsze jest na czasie! A pomagać można w różny sposób. Na przykład tańcząc! Przed nami kolejny Charytatywny Maraton Zumby, który odbędzie się w piątek 21 kwietnia!

Zapraszamy!

Tym razem zagramy i zatańczymy dla Huberta – 7-latka, który urodził się z poważnymi wadami wrodzonymi kończyn dolnych i górnych (ze wszystkich kończyn sprawną ma tylko lewą rękę) oraz wadą układu moczowego (konieczność cewnikowania co kilka godzin). Dziecko potrzebuje stałej opieki i musi być codziennie rehabilitowane, a – będący w trudnej sytuacji – rodzice potrzebują wsparcia finansowego oraz społecznego.Wszyscy którzy przyłączą się do naszej zabawy pomogą Hubertowi!

Dlaczego zumba?

Bo żeby ją tańczyć nie trzeba mieć kondycji superbohatera, figury modelki i kilkuletnich treningów za sobą. Zumbować może każdy! Podczas trzygodzinnego maratonu będziemy tańczyć razem z certyfikowanymi instruktorami w rytm wpadających w ucho dźwięków, ale znajdzie się też czas na odpoczynek, konsultacje z dietetykiem i konkursy.

Trzy godziny zabawy = 25 zł. A każda złotówka trafi do Huberta. Zapisy ruszają już w niedzielę 26 marca. Pierwsze zgłoszenia nagrodzimy niespodziankami!

Rok temu tańczyło nas 200! Bądźcie z nami i tym razem. Dla Huberta. I dla siebie. Bo będziecie się doskonale bawić! Wkrótce pokażemy filmowe wspomnienia z – pełnego radości i ekspresji – poprzedniego Maratonu.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów powiatu poddębickiego w wieku 15 -19 lat do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć sportowych z street workout.  Zajęcia będą prowadzone w małych grupach (ok. 20 osobowych) przez trenera.

Po raz kolejny spotkaliśmy się z Panią Karoliną Feder oraz Panem Adamem Szczepańskim, by – pod okiem ekspertów – przygotowywać się do organizacji debaty oksfordzkiej.

Projekt “Sportowo zakręceni” ma na celu lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie parku do street workout dla mieszkańców powiatu poddębickiego.

Trwa cykl zajęć dodatkowych, podczas których młodzież uczy się jak się dobrze zaprezentować, na czym polega budowanie wizerunku, jak się przygotować do wystąpienia publicznego, a jak do debaty. WIĘCEJ >

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

stypendium dla uczniów Poddębice

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł.

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉