Grant na lepszy start

Stowarzyszenie Licealista jest laureatem konkursu Grant na lepszy start 2016 współfinansowanego środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.

Projekt „Starujemy! – rozwój działalności Stowarzyszenia Licealista” był realizowany od kwietnia do września 2016r. Uzyskane środki z dotacji umożliwiły sprawny rozwój organizacji pozarządowej. Celem projektu było wsparcie i poprawa funkcjonowania stowarzyszenia poprzez likwidację bariery technicznej i lokalowej.

Odświeżenie lokalu, zakup niezbędnego wyposażenia biura oraz materiałów promocyjnych i eksploatacyjnych przyczynia się do realizacji inicjatyw, które aktywizują lokalną społeczność.

Likwidacja barier sprzętowych zapewnia sprawną realizację statutowych zadań stowarzyszenia, przyśpiesza i poszerza zakres działalności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Głównym rezultatem projektu było wsparcie rozwoju, wzmocnienie potencjału naszej organizacji oraz usprawnienie pracy stowarzyszenia.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

Siema! 29. Finał WOŚP już jutro! Zobacz, co zaplanowaliśmy:

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. Poddębice zawsze aktywnie wspierały akcję. A jak będzie w tym roku? Organizację tegorocznej akcji na terenie powiatu po raz pierwszy wzięło na swoje barki Stowarzyszenie „Licealista”.

Zapraszamy na film, który powstał, żeby zobrazować co robimy, jak dobrze się przy tym bawimy i po co to wszystko.