Grant na lepszy start

Stowarzyszenie Licealista jest laureatem konkursu Grant na lepszy start 2016 współfinansowanego środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.

Projekt „Starujemy! – rozwój działalności Stowarzyszenia Licealista” był realizowany od kwietnia do września 2016r. Uzyskane środki z dotacji umożliwiły sprawny rozwój organizacji pozarządowej. Celem projektu było wsparcie i poprawa funkcjonowania stowarzyszenia poprzez likwidację bariery technicznej i lokalowej.

Odświeżenie lokalu, zakup niezbędnego wyposażenia biura oraz materiałów promocyjnych i eksploatacyjnych przyczynia się do realizacji inicjatyw, które aktywizują lokalną społeczność.

Likwidacja barier sprzętowych zapewnia sprawną realizację statutowych zadań stowarzyszenia, przyśpiesza i poszerza zakres działalności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Głównym rezultatem projektu było wsparcie rozwoju, wzmocnienie potencjału naszej organizacji oraz usprawnienie pracy stowarzyszenia.

Walne Zebranie Członków wybrało nowy Zarząd Stowarzyszenia w starym składzie na kolejną kadencję 😉

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy dziś przekazać na ręce pani Elżbiety Michalskiej ponad 100 przyłbic ochronnych dla personelu medycznego Poddębickiego Centrum Zdrowia 😃 Przyłbice powstały wspólnie z Drukarnia Wielkoformatowa Pleszka, co tylko potwierdza, że w grupie siła. 💪

Już od kilku dni też działamy🤓🧐 Nie mogło być inaczej, wykorzystujemy drukarkę 3d i drukujemy przyłbice dla lekarzy i pielęgniarek. ❤️ Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli je przekazać dla poddębickiego szpitala 🚑