Jesteśmy organizacją pożytku publicznego!

📣😍Udało się! Miło nam poinformować, że otrzymaliśny status organizacji pożytku publicznego! 💪Oprócz satysfakcji z takiego publicznego dowodu zaufania, status OPP daje też możliwość rozszerzenia naszych działań i realizacji kolejnych projektów.

Można też już przekazywać nam 1% podatku do czego oczywiście zachęcamy 😉 Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wybierzesz naszą organizację:

Stowarzyszenie “Licealista”

Artykuł o nas w ostatnim numerze Dziennika Łódzkiego 😉

W ramach projektu “Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU przez ostatnich kilka dni oglądaliśmy spektakle Teatru Telewizji TVP. Były to wspaniałe adaptacje różnorodnych dzieł literackich. WIĘCEJ >

„Objazd mickiewiczowski” to spotkanie online na żywo z reżyserem i aktorami Teatru Wierszalin, w którym uczestniczyli 15 maja uczestnicy projektu „Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU.

Niedawno udało nam się uroczyście zakończyć projekt “Liceum pokoleń”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i birety…

Zbliża się koniec kwietnia – ostateczny termin składania rocznych zeznań podatkowych. Od kilku lat mamy możliwość przekazania 1% naszego podatku na cele społeczne. Podatnika nic to nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobrego.