Jesteśmy organizacją pożytku publicznego!

📣😍Udało się! Miło nam poinformować, że otrzymaliśny status organizacji pożytku publicznego! 💪Oprócz satysfakcji z takiego publicznego dowodu zaufania, status OPP daje też możliwość rozszerzenia naszych działań i realizacji kolejnych projektów.

Można też już przekazywać nam 1% podatku do czego oczywiście zachęcamy 😉 Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wybierzesz naszą organizację:

Stowarzyszenie “Licealista”

Artykuł o nas w ostatnim numerze Dziennika Łódzkiego 😉

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

Siema! 29. Finał WOŚP już jutro! Zobacz, co zaplanowaliśmy:

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. Poddębice zawsze aktywnie wspierały akcję. A jak będzie w tym roku? Organizację tegorocznej akcji na terenie powiatu po raz pierwszy wzięło na swoje barki Stowarzyszenie „Licealista”.

Zapraszamy na film, który powstał, żeby zobrazować co robimy, jak dobrze się przy tym bawimy i po co to wszystko.