Karma wraca

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Akcesoria (miski, smycze) zebrały nasze wolontariuszki, uczennice klasy 2a SL LO Poddębice w ramach ich akcji “Karma wraca”❤️😍 Brawo dla nich za zaangażowanie, siłę i determinację!

Przedstawiciele schroniska wydawali się szczerze zaskoczeni skalą pomocy dla ich podopiecznych i na ręce grupy projektowej  złożyli podziękowania dla wszystkich uczniów. Otrzymaliśmy też zaproszenie do wiosennych odwiedzin w Psiakowie. Zapowiada się więc długa i owocna współpraca. 🐕 Wszystko w ramach projektu Wolontariat szyty na miarę, do udziału w którym zaprosiło nas Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.
Dziękujemy uczniom klasy 1a LO Poddębice (która zebrała najwięcej karmy) oraz serdeczne podziękowania składamy w kierunku firmy K-Flex za wsparcie finansowe zakupów.

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Zajęcia robotyki znów w Poddębicach! Jeśli szukacie dla swoich dzieci zajęć pozalekcyjnych, które będą łączyć edukację z doskonałą zabawą, to programowanie będzie doskonałym wyborem.

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

Lepiej późno niż wcale! W ramach projektu “Bliżej teatru” finansowanego z środków Fundacji PZU udało się wreszcie zrealizować – długo odkładane ze względu na sytuację epidemiologiczną – wyjazdy do łódzkich teatrów. Dwa wspaniałe spektakle i możliwość bezpośredniej rozmowy z aktorami po przedstawieniu pozwoliła uczestnikom projektu poczuć prawdziwy klimat teatru i lepiej zrozumieć jego język oraz przekaz.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉