Karma wraca

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Akcesoria (miski, smycze) zebrały nasze wolontariuszki, uczennice klasy 2a SL LO Poddębice w ramach ich akcji “Karma wraca”❤️😍 Brawo dla nich za zaangażowanie, siłę i determinację!

Przedstawiciele schroniska wydawali się szczerze zaskoczeni skalą pomocy dla ich podopiecznych i na ręce grupy projektowej  złożyli podziękowania dla wszystkich uczniów. Otrzymaliśmy też zaproszenie do wiosennych odwiedzin w Psiakowie. Zapowiada się więc długa i owocna współpraca. 🐕 Wszystko w ramach projektu Wolontariat szyty na miarę, do udziału w którym zaprosiło nas Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.
Dziękujemy uczniom klasy 1a LO Poddębice (która zebrała najwięcej karmy) oraz serdeczne podziękowania składamy w kierunku firmy K-Flex za wsparcie finansowe zakupów.

Zbliża się koniec kwietnia – ostateczny termin składania rocznych zeznań podatkowych. Od kilku lat mamy możliwość przekazania 1% naszego podatku na cele społeczne. Podatnika nic to nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobrego.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

Siema! 29. Finał WOŚP już jutro! Zobacz, co zaplanowaliśmy:

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. Poddębice zawsze aktywnie wspierały akcję. A jak będzie w tym roku? Organizację tegorocznej akcji na terenie powiatu po raz pierwszy wzięło na swoje barki Stowarzyszenie „Licealista”.