Maraton Zumby dla Julka

Czy znacie już 3-letniego Julka z Uniejowa? Chłopiec od kilkunastu miesięcy prowadzi nierówną walkę z neuroblastomą – nowotworem złośliwym. Wykorzystano już wszystkie możliwości leczenia w Europie, ale dziecko wciąż ma szansę, by pokonać agresywną chorobę. Jest nią nowatorska szczepionka anty-neuroblastoma podawana w nowojorskiej klinice. Julek został zakwalifikowany do terapii, jest tylko jeden problem: koszt takiego leczenia. NFZ nie pomoże, ale pomagają ludzie o dobrym sercu!

To właśnie Julkowi dedykujemy trzecią edycję Maratonu Zumby. Stowarzyszenie Licealista pragnie dołączyć do zbiórki środków na leczenie dziecka. 21 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach (ul. Polna 36) odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Julka.

W tym roku nie prowadzimy wcześniejszej rejestracji na Maraton. Wystarczy, że przyjdziesz, wpłacisz dowolną kwotę na leczenie Julka i możesz wziąć udział w trzygodzinnej zabawie.

Nie potrzebna rejestracja ani wcześniejsza wpłata. Przyjdź, wpłać dowolną kwotę i baw się!

Cel szczytny i doskonała zabawa gwarantowana! Kilka godzin tańców i swawoli, kilkoro instruktorów, mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Uczestników poprzednich edycji naszych charytatywnych maratonów zumby nie trzeba do udziału przekonywać.

Razem możemy dołożyć cegiełkę do trudnej drogi, jaka jeszcze przed Julkiem!

Numer zbiórki publicznej – 2018/1767/OR nadany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Przypomnijmy, że wzięło w nich udział ponad 400 osób, a dzięki nim udało się zebrać i przekazać potrzebującym mieszkańcom powiatu poddębickiego aż 10 tys. zł! W naszej zabawie brali udział starsi i młodsi, zaprawieni w tańcu zumbowicze i osoby bez doświadczenia, mieszkańcy powiatu i całego województwa. Wszystkich charakteryzowało wielkie serce i gotowość pomocy innym przez wspólną sportową zabawę. Bądźcie z nami i w tym roku.

Opieka medialna:

Partner akcji:

Patronat nad wydarzeniem objęła:

Gmina Poddębice

burmistrz Piotr Sęczkowski

Walne Zebranie Członków wybrało nowy Zarząd Stowarzyszenia w starym składzie na kolejną kadencję 😉

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy dziś przekazać na ręce pani Elżbiety Michalskiej ponad 100 przyłbic ochronnych dla personelu medycznego Poddębickiego Centrum Zdrowia 😃 Przyłbice powstały wspólnie z Drukarnia Wielkoformatowa Pleszka, co tylko potwierdza, że w grupie siła. 💪

Już od kilku dni też działamy🤓🧐 Nie mogło być inaczej, wykorzystujemy drukarkę 3d i drukujemy przyłbice dla lekarzy i pielęgniarek. ❤️ Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli je przekazać dla poddębickiego szpitala 🚑