Zajęcia pozalekcyjne Mistrz Programowania

Zajęcia robotyki znów w Poddębicach! Jeśli szukacie dla swoich dzieci zajęć pozalekcyjnych, które będą łączyć edukację z doskonałą zabawą, to programowanie będzie doskonałym wyborem.

Dlaczego? Bo to nauka logicznego myślenia, koncentracji i umiejętności niezbędnych na rynku pracy w XXI wieku. 10 godzin praktycznych zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych robotów mBot, Lego Mindstorms, laptopów, dronów, drukarki 3D, ciekawe warsztaty i eksperymenty.

Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty wprawiając je w ruch. Będziemy urządzać wyścigi i walki między nimi. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

Podczas warsztatów z robotyki dzieci budują i programują roboty – wyposażone w profesjonalne silniki, motory i czujniki – według przygotowanych scenariuszy lub własnych pomysłów. Roboty wykonają niesamowite misje i zadania. A do tego wyścigi, zawody, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa dla uczestników!

Każde warsztaty to ciekawe projekty, np. robot podążający po linii, omijający przeszkody, znajdujący drogę w labiryncie, robot tańczący, zbierający surowce czy robot wyścigówka!

Koszt udziału w całym cyklu – 200 zł.

Co zapewniamy?

– realizację pełnej liczby godzin kursu zgodnie z programem – 10 h

– zajęcia pozalekcyjne raz w tygodniu (wtorek lub czwartek w godz. 17:00-19:00)

– planowany termin rozpoczęcia – drugi tydzień września 2021 r.

– zajęcia dla dzieci  w wieku od 8 do 14 lat,

– zestaw materiałów dydaktycznych przypadających na każdą parę Uczestników: laptop, robot mobilny mBot, robot Lego Mindstorms, materiały i karty pracy,

– pokaz programowania dronów Tello, pokaz obsługi drukarki 3D,

– opiekę wykwalifikowanych dwóch pedagogów,

– profesjonalnie przygotowany program zajęć,

– certyfikat ukończenia Zajęć Pozalekcyjnych Mistrz Programowania dla każdego uczestnika,

– drobny upominek dla każdego uczestnika,

– ubezpieczenie NNW dla Uczestników.

Regulamin zajęć – pobierz.pdf

Dlaczego warto uczyć dzieci programowania?

Co nas wyróżnia?

Zgłoś udział swojego dziecka w zajęciach już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wybierz preferowany dzień zajęć:
    wtorekczwartek

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt – licealista@lo-poddebice.pl

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

Lepiej późno niż wcale! W ramach projektu “Bliżej teatru” finansowanego z środków Fundacji PZU udało się wreszcie zrealizować – długo odkładane ze względu na sytuację epidemiologiczną – wyjazdy do łódzkich teatrów. Dwa wspaniałe spektakle i możliwość bezpośredniej rozmowy z aktorami po przedstawieniu pozwoliła uczestnikom projektu poczuć prawdziwy klimat teatru i lepiej zrozumieć jego język oraz przekaz.

W ramach projektu “Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU przez ostatnich kilka dni oglądaliśmy spektakle Teatru Telewizji TVP. Były to wspaniałe adaptacje różnorodnych dzieł literackich. WIĘCEJ >