Nasi już działają – Liceum pokoleń

Nasi już działają 😉 nie może Was zabraknąć, już wystartowaliśmy z dawno oczekiwanymi zajęciami w ramach “Liceum pokoleń”. świetna atmosfera, ciekawe zajęcia i inspirujące zadania 🙂 Zapraszamy serdecznie!

Aktualny grafik zajęć będzie umieszczony tutaj:

Projekt przewiduje realizację zajęć i warsztatów przeprowadzonych przez licealistów i wolontariuszy Stowarzyszenia dla dziadków/ rodziców i ich wnuków/dzieci. Wszystko po to, żeby poprawić więzi międzypokoleniowe i miło wspólnie spędzić czas.

Krótka fotorelacja z ostatnich zajęć i warsztatów:

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Zakończyliśmy działania projektu mającego na celu poprawę więzi międzypokoleniowych pn. “Liceum pokoleń”. Poprzez warsztaty o różnorodnej tematyce chcieliśmy dać możliwość dziadkom/ babciom/ rodzicom spędzenia czasu wolnego ze swoimi wnukami/ dziećmi w ciekawej formie.

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Gra terenowa dla pierwszoklasistów LO Poddębice przygotowana przez ich starszych kolegów z liceum? Czemu nie…?