Nasi już działają – Liceum pokoleń

Nasi już działają 😉 nie może Was zabraknąć, już wystartowaliśmy z dawno oczekiwanymi zajęciami w ramach “Liceum pokoleń”. świetna atmosfera, ciekawe zajęcia i inspirujące zadania 🙂 Zapraszamy serdecznie!

Aktualny grafik zajęć będzie umieszczony tutaj:

Projekt przewiduje realizację zajęć i warsztatów przeprowadzonych przez licealistów i wolontariuszy Stowarzyszenia dla dziadków/ rodziców i ich wnuków/dzieci. Wszystko po to, żeby poprawić więzi międzypokoleniowe i miło wspólnie spędzić czas.

Krótka fotorelacja z ostatnich zajęć i warsztatów:

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

W ramach projektu “Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU przez ostatnich kilka dni oglądaliśmy spektakle Teatru Telewizji TVP. Były to wspaniałe adaptacje różnorodnych dzieł literackich. WIĘCEJ >

„Objazd mickiewiczowski” to spotkanie online na żywo z reżyserem i aktorami Teatru Wierszalin, w którym uczestniczyli 15 maja uczestnicy projektu „Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU.

Niedawno udało nam się uroczyście zakończyć projekt “Liceum pokoleń”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i birety…