O naszym Stowarzyszeniu w “Cogito”

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

Cieszymy się też, że mogliśmy się pochwalić kolejnym pokoleniem społeczników, którzy działają pod naszymi skrzydłami

Czy słyszałaś/ słyszałeś już o najnowszej akcji naszych wolontariuszy, uczniów LO Poddębice? Wesprzyj inicjatywę młodych społeczników i pomóż im zrealizować własny pomysł – powstanie pierwszego w powiecie ogromnego serca na nakrętki.

Czy wiesz, że Stowarzyszenie “Licealista”  może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w Internecie? I to zupełnie za darmo!

Dzień Dziecka we wrześniu?  Zorganizowaliśmy festyn, w którym wzięła udział nie tylko młodzież, ale też dzieci ze szkoły podstawowej, przedszkolaki i seniorzy wraz z wnukami. Otwarta impreza plenerowa pełna uśmiechów, warsztatów i różnego rodzaju aktywności

Nasi już działają 😉 nie może Was zabraknąć, już wystartowaliśmy z dawno oczekiwanymi zajęciami w ramach “Liceum pokoleń”. świetna atmosfera, ciekawe zajęcia i inspirujące zadania 🙂 Zapraszamy serdecznie!