O naszym Stowarzyszeniu w “Cogito”

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

Cieszymy się też, że mogliśmy się pochwalić kolejnym pokoleniem społeczników, którzy działają pod naszymi skrzydłami

Zapraszamy na film, który powstał, żeby zobrazować co robimy, jak dobrze się przy tym bawimy i po co to wszystko.
Termin finału WOŚP został przesunięty na 31.01., co nie zmienia faktu, że na pewno się odbędzie 😉 mimo pandemii gramy dalej 😉 do końca świata i o jeden dzień dłużej…
📣😍Udało się! Miło nam poinformować, że otrzymaliśny status organizacji pożytku publicznego! 💪Oprócz satysfakcji z takiego publicznego dowodu zaufania, status OPP daje też możliwość rozszerzenia naszych działań i realizacji kolejnych projektów.
❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉