Pomagaj nam bezpłatnie korzystając z FaniMani.pl

Czy wiesz, że Stowarzyszenie “Licealista”  może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w Internecie? I to zupełnie za darmo!

Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/licealista/
zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty)

2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę

3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Stowarzyszenie “Licealista” otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów)

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nas bezpłatnie.

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.

Na koniec mamy jeszcze prośbę o przesłanie tej informacji do swoich znajomych – im nas więcej tym większa pomoc.

Jak to działa?

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Zajęcia robotyki znów w Poddębicach! Jeśli szukacie dla swoich dzieci zajęć pozalekcyjnych, które będą łączyć edukację z doskonałą zabawą, to programowanie będzie doskonałym wyborem.

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

Lepiej późno niż wcale! W ramach projektu “Bliżej teatru” finansowanego z środków Fundacji PZU udało się wreszcie zrealizować – długo odkładane ze względu na sytuację epidemiologiczną – wyjazdy do łódzkich teatrów. Dwa wspaniałe spektakle i możliwość bezpośredniej rozmowy z aktorami po przedstawieniu pozwoliła uczestnikom projektu poczuć prawdziwy klimat teatru i lepiej zrozumieć jego język oraz przekaz.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉