Pomagaj nam bezpłatnie korzystając z FaniMani.pl

Czy wiesz, że Stowarzyszenie “Licealista”  może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w Internecie? I to zupełnie za darmo!

Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/licealista/
zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty)

2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę

3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Stowarzyszenie “Licealista” otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów)

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nas bezpłatnie.

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.

Na koniec mamy jeszcze prośbę o przesłanie tej informacji do swoich znajomych – im nas więcej tym większa pomoc.

Jak to działa?

W ramach projektu “Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU przez ostatnich kilka dni oglądaliśmy spektakle Teatru Telewizji TVP. Były to wspaniałe adaptacje różnorodnych dzieł literackich. WIĘCEJ >

„Objazd mickiewiczowski” to spotkanie online na żywo z reżyserem i aktorami Teatru Wierszalin, w którym uczestniczyli 15 maja uczestnicy projektu „Bliżej teatru” realizowanego dzięki wsparciu Fundacji PZU.

Niedawno udało nam się uroczyście zakończyć projekt “Liceum pokoleń”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i birety…

Zbliża się koniec kwietnia – ostateczny termin składania rocznych zeznań podatkowych. Od kilku lat mamy możliwość przekazania 1% naszego podatku na cele społeczne. Podatnika nic to nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobrego.