Pomagaj nam bezpłatnie korzystając z FaniMani.pl

Czy wiesz, że Stowarzyszenie “Licealista”  może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w Internecie? I to zupełnie za darmo!

Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/licealista/
zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty)

2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę

3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Stowarzyszenie “Licealista” otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów)

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nas bezpłatnie.

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.

Na koniec mamy jeszcze prośbę o przesłanie tej informacji do swoich znajomych – im nas więcej tym większa pomoc.

Jak to działa?

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Zakończyliśmy działania projektu mającego na celu poprawę więzi międzypokoleniowych pn. “Liceum pokoleń”. Poprzez warsztaty o różnorodnej tematyce chcieliśmy dać możliwość dziadkom/ babciom/ rodzicom spędzenia czasu wolnego ze swoimi wnukami/ dziećmi w ciekawej formie.

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Gra terenowa dla pierwszoklasistów LO Poddębice przygotowana przez ich starszych kolegów z liceum? Czemu nie…?