Rejestracja na maraton

Żeby wziąć udział w Maratonie Zumby dla Huberta, wystarczy zalogować się na naszej stronie oraz uiścić opłatę.

formularz zgłoszeniowy – tutaj
informacje – tutaj

Koszt udziału (kwota przekazana na leczenie i rehabilitację Huberta):
25zł – płatne przelewem na konto:

Stowarzyszenie Licealista
ul. Mickiewicza 13/15
99-200 Poddębice
nr konta: 88 2030 0045 1110 0000 0417 5050 (Bank BGŻ BNP Paribas S.A.)
tytułem: Maraton Zumby, imię i nazwisko uczestnika

35zł – w dniu wydarzenia

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍