Rozpoczynamy głosowanie

Już w tym tygodniu uruchomimy głosowanie na najciekawsze i najbardziej potrzebne projekty. Zaczniemy od pierwszej grupy projektów z kategorii Inicjatywa społeczna.

Z 4 pomysłów w tej kategorii wybierzecie 2, które zrealizujemy dla lokalnej społeczności. Kolejne głosowania to impreza dla społeczności i kampania społeczna.

Wszystkie inicjatywy opracowali nasi uczestnicy projektu “Liderzy Młodzieżowi w CZIPS” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍