Sukces Charytatywnego Koncertu dla Moniki

💟 W naszym stowarzyszeniu mamy jedną zasadę, nie robimy nic na pokaz i dla rekordu… ale dziś Państwo przebiliście nasze wyobrażenia dobroczynności: olbrzymia liczba uczestników koncertu dla Moniki i gigantyczna zebrana suma: 💰💰💰💰

Dobro powraca…i tego Państwu życzymy.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, że ten wieczór był taki piękny ❤️👍

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍