Sukces Charytatywnego Koncertu dla Moniki

💟 W naszym stowarzyszeniu mamy jedną zasadę, nie robimy nic na pokaz i dla rekordu… ale dziś Państwo przebiliście nasze wyobrażenia dobroczynności: olbrzymia liczba uczestników koncertu dla Moniki i gigantyczna zebrana suma: 💰💰💰💰

Dobro powraca…i tego Państwu życzymy.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, że ten wieczór był taki piękny ❤️👍

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Zakończyliśmy działania projektu mającego na celu poprawę więzi międzypokoleniowych pn. “Liceum pokoleń”. Poprzez warsztaty o różnorodnej tematyce chcieliśmy dać możliwość dziadkom/ babciom/ rodzicom spędzenia czasu wolnego ze swoimi wnukami/ dziećmi w ciekawej formie.

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Gra terenowa dla pierwszoklasistów LO Poddębice przygotowana przez ich starszych kolegów z liceum? Czemu nie…?