Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Sztab WOŚP – rejestracja wolontariuszy

Nasze stowarzyszenie i w tym roku będzie sztabem WOŚP ❤️
Zachęcamy Państwa do przyłączenia się i współpracy przy organizacji 31. Finału
 

👉 Zapraszamy szkoły, instytucje, sklepy, punkty usługowe, firmy i organizacje do włączenia się w tą szczytną akcję. Można przekazać przedmiot na licytację czy ustawić u siebie puszkę stacjonarną, ale jesteśmy otwarci na Państwa pomysły!
📣 Rejestracja woluntariuszy odbywa się w formie online 😉 Decyduje kolejność zgłoszeń.

Co należy zrobić?
 
1. ZAŁÓŻ KONTO
Wejdź na stronę (iwolontariusz.wosp.org.pl) załóż konto online (jeśli jesteś niepełnoletni konto zakłada Twój rodzic/ opiekun prawny). Zapamiętaj wpisane hasło, login to Twój adres e-mail.
 
2. WPROWADŹ DANE OSOBOWE
zwróć uwagę na poprawność danych, sprawdź je na spokojnie.
 
3. AKTYWUJ KONTO
Na maila dostaniesz link aktywacyjny.
 
4. WYBIERZ RODZAJ KONTA:
jeśli jesteś pełnoletni wybierz “wolontariusz 18+”
a jeśli jesteś niepełnoletni to rodzic wybiera rodzaj konta “rodzic lub opiekun prawny”
5. INFORMACJE I ZDJĘCIE

uzupełnij pozostałe dane, dodaj zdjęcie. Zdjęcia wolontariuszy muszą być „urzędowe”, takie, jak do legitymacji. Zdjęcia muszą być w formacie .JPG i nie mogą być mniejsze niż 800×600 pikseli6. WYBIERZ SZTAB, DO KTÓREGO CHCESZ DOŁĄCZYĆ
Poddębice – NR 6001 – Stowarzyszenie “Licealista”7. WYŚLIJ WNIOSEK
Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych i kliknij “Wyślij wniosek”8. POCZEKAJ NA KONTAKT ZE STRONY NASZEGO SZTABU
Członkowie sztabu zweryfikują Twoje zgłoszenie telefoniczne lub online, sprawdzą poprawność danych osobowych.

9. ZATWIERDZENIE WOLONTARIUSZA
dokonuje je Szef Sztabu

10. DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU
ułatwi nam to komunikację – https://www.facebook.com/groups/346548789973603
Grupa: Sztab nr 6001 WOŚP -Stowarzyszenie “Licealista”

Dziękujemy!

Aktualności

Powoli żegnamy się z projektem “Działamy, chcemy, wspieramy”, ale to pożegnanie w wesołym, kolorowym nastroju.

WIĘCEJ >

Drogi Rodzicu! Szukasz półkolonii letnich pełnych atrakcji? Ani Ty, ani Twoje dziecko nie lubicie nudy? Świetnie trafiłeś! I w tym roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Nowe aktywności na warsztatach, zabawy oraz zmienione atrakcje.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Zachęcamy młodzież powiatu poddębickiego w wieku 14 – 18 lat do wzięcia udziału w nowym projekcie “Działamy, chcemy, wspieramy…”. 

WIĘCEJ >

Nasze działania

Projekt ma na celu łagodzenie skutków negatywnego wpływu ograniczeń zw. z pandemią na rozwój społeczny i fizyczny młodzieży.

WIĘCEJ >

Nasi znowu w akcji..  Z radością informujemy, że ta grupa przesympatycznej młodzieży wspólnie z Stowarzyszeniem napisała projekt i otrzymała grant na jego realizację… bo chcieć to móc😁 💪

WIĘCEJ >

Celem projektu jest podniesienie u 30 osób w wieku 14-18 lat – uczniów międzyoddziałowej klasy mundurowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, sprawności fizycznej i poziomu wyszkolenia sportowo-obronnego.

WIĘCEJ >

Projekt “Sportowo zakręceni” ma na celu lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie parku do street workout dla mieszkańców powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

WIĘCEJ >

stypendium dla uczniów Poddębice

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł. 

WIĘCEJ >

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

WIĘCEJ >

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉

Poddębicka młodzież skupiona wokół naszego Stowarzyszenia i LO Poddębice znów zaskakuje pomysłowością. Tym razem integruje pokolenia. Rusza wyjątkowy projekt, w ramach którego odbywać się będzie mnóstwo zajęć i warsztatów dla dzieci oraz ich… babć i dziadków.

WIĘCEJ >

Pasja – Pomysł – Rozwój

WIĘCEJ >

MON

Wielokierunkowy rozwój klasy mundurowej

 

WIĘCEJ >

FIO

Liderzy Młodzieżowi
w Centrum Zarządzania Inicjatywami i Partycypacji Społecznej

 
WIĘCEJ >

„Starujemy! – rozwój działalności Stowarzyszenia Licealista”

WIĘCEJ >

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe? WIĘCEJ >

Chcemy walczyć z hejtem, mową nienawiści oraz cyberprzemocą. Obok spotkań z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Poddębicach odbyły się równolegle warsztaty prowadzone przez uczniów dla uczniów Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Poddębicach

WIĘCEJ >

Współpracujemy z