Wesprzyj nas

przekazując dowolną kwotę na działalność statutową Stowarzyszenia

w nasze projekty jako wolontariusz lub współorganizator

Jesteśmy organizacją niekomercyjną i nie uzyskujemy dochodów ze swojej działalności. Działamy głównie w ramach projektów, na które pozyskujemy środki startując w ogólnopolskich i lokalnych konkursach grantowych. Wszystkie z tych konkursów wymagają obecnie wkładu własnego. Naszym wkładem jest społeczna praca członków Stowarzyszenia, ale często jest to dla grantodawców niewystarczające.

Zdarza się, że musimy rezygnować ze startu w konkursie na dofinansowanie przez brak możliwości zapewnienia finansowego wkładu własnego planowanym projektom. Dlatego każda, nawet niewielka, kwota przekazana Stowarzyszeniu to ogromny wkład w innowacyjne działania dla lokalnej społeczności. A na brak pomysłów nie narzekamy! Działamy również na własną rękę, organizując akcje charytatywne, zajęcia dla dzieci i młodzieży czy inne działania, w których Twoje wsparcie będzie ogromnie przydatne.

Skorzystaj z płatności za pomocą PayU:

lub dokonaj płatności tradycyjnie:

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie “Licealista”

ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice

nr konta: 88 2030 0045 1110 0000 0417 5050 (Bank BNP Paribas S.A.)

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu): Przekaż Stowarzyszeniu Licealista darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego. Jak to działa? – czytaj

Darowizny będą przeznaczane na cele statutowe Stowarzyszenia „Licealista”. Pełen statut przeczytasz tutaj.

W Stowarzyszeniu wiele się dzieje. Tworzymy projekty, organizujemy eventy i mnóstwo zajęć dla starszych i młodszych, szkolimy się, pozyskujemy sponsorów, czasem nawet coś remontujemy 😉

Dołącz do nas! Nasi wolontariusze nie narzekają na nudę i całkiem nieźle się bawią. Zapewniamy miłą atmosferę i pisemne zaświadczenia o współpracy. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍