Wesprzyj nas

przekazując dowolną kwotę na działalność statutową Stowarzyszenia

nam 1% podatku – jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP)

w nasze projekty jako wolontariusz lub współorganizator

Jesteśmy organizacją ze statusem organizacji pożytku publicznego, co uprawnia nas do otrzymywania 1% podatku od osób fizycznych.  Wystarczy, że wpiszesz naszą organizację w swoim zeznaniu podatkowym oraz podasz nasz nr KRS 0000581622

To Ciebie nic nie kosztuje – Dziękujemy

Jesteśmy organizacją niekomercyjną i nie uzyskujemy dochodów ze swojej działalności. Działamy głównie w ramach projektów, na które pozyskujemy środki startując w ogólnopolskich i lokalnych konkursach grantowych. Wszystkie z tych konkursów wymagają obecnie wkładu własnego. Naszym wkładem jest społeczna praca członków Stowarzyszenia, ale często jest to dla grantodawców niewystarczające.

Zdarza się, że musimy rezygnować ze startu w konkursie na dofinansowanie przez brak możliwości zapewnienia finansowego wkładu własnego planowanym projektom. Dlatego każda, nawet niewielka, kwota przekazana Stowarzyszeniu to ogromny wkład w innowacyjne działania dla lokalnej społeczności. A na brak pomysłów nie narzekamy! Działamy również na własną rękę, organizując akcje charytatywne, zajęcia dla dzieci i młodzieży czy inne działania, w których Twoje wsparcie będzie ogromnie przydatne.

Czy wiesz, że Stowarzyszenie “Licealista” może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/licealista/ zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty)
2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Stowarzyszenie “Licealista” otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów)

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nas bezpłatnie.

Jak to działa?

Skorzystaj z płatności za pomocą PayU:

lub dokonaj płatności tradycyjnie:

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie “Licealista”

ul. Łęczycka 13/15, 99-200 Poddębice

nr konta: 88 2030 0045 1110 0000 0417 5050 (Bank BNP Paribas S.A.)

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego

Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu): Przekaż Stowarzyszeniu Licealista darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego. Jak to działa? – czytaj

Darowizny będą przeznaczane na cele statutowe Stowarzyszenia „Licealista”. Pełen statut przeczytasz tutaj.

W Stowarzyszeniu wiele się dzieje. Tworzymy projekty, organizujemy eventy i mnóstwo zajęć dla starszych i młodszych, szkolimy się, pozyskujemy sponsorów, czasem nawet coś remontujemy 😉

Dołącz do nas! Nasi wolontariusze nie narzekają na nudę i całkiem nieźle się bawią. Zapewniamy miłą atmosferę i pisemne zaświadczenia o współpracy. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz

Grupa 20 uczniów klasy o profilu humanistycznym liceum ogólnokształcącego przygotowuje się do udziału w projekcie „Młodzi debatują”, na który pozyskaliśmy grant w wysokości 20000 euro w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy.

Stowarzyszenie “Licealista” ponownie będzie organizowało finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie poddębickim! 😉

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł.