Stowarzyszenie „Licealista” dołącza do 29. Finału WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona organizacji wspierających tak szczytną akcję!  Mnóstwo pracy przed nami, ale mamy nadzieję, że podołamy korzystając z doświadczenia naszych kolegów z Poddębickiego Domu Kultury i Sportu i grona wspaniałych, wieloletnich wolontariuszy.

Strona www naszego sztabu, na której będą pojawiały się wszystkie informacje: https://poddebice-6001.wosp.pl/

Jak zostać wolontariuszem naszego sztabu?

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, otrzymasz od nas w odpowiedzi krok po kroku jak dokończyć procedurę rejestracji. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zgłoszenie odbywa się tylko online. Zwróć uwagę, mail powinien dotrzeć w ciągu kilku minut, może trafić do SPAMu. Sprawdź.

Pamiętaj, decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba wolontariuszy jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy wolontariusza

Sztab nr 6001 – Stowarzyszenie “Licealista” Poddębice

Rejestracja zakończona!

Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 r. Hasło tegorocznej zbiórki to “Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał  z głową!”. Już dziś zapraszamy do udziału i wspierania akcji.

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Zajęcia robotyki znów w Poddębicach! Jeśli szukacie dla swoich dzieci zajęć pozalekcyjnych, które będą łączyć edukację z doskonałą zabawą, to programowanie będzie doskonałym wyborem.

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

Lepiej późno niż wcale! W ramach projektu “Bliżej teatru” finansowanego z środków Fundacji PZU udało się wreszcie zrealizować – długo odkładane ze względu na sytuację epidemiologiczną – wyjazdy do łódzkich teatrów. Dwa wspaniałe spektakle i możliwość bezpośredniej rozmowy z aktorami po przedstawieniu pozwoliła uczestnikom projektu poczuć prawdziwy klimat teatru i lepiej zrozumieć jego język oraz przekaz.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉