Stowarzyszenie „Licealista” dołącza do 29. Finału WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona organizacji wspierających tak szczytną akcję!  Mnóstwo pracy przed nami, ale mamy nadzieję, że podołamy korzystając z doświadczenia naszych kolegów z Poddębickiego Domu Kultury i Sportu i grona wspaniałych, wieloletnich wolontariuszy.

Strona www naszego sztabu, na której będą pojawiały się wszystkie informacje: https://poddebice-6001.wosp.pl/

Jak zostać wolontariuszem naszego sztabu?

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, otrzymasz od nas w odpowiedzi krok po kroku jak dokończyć procedurę rejestracji. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zgłoszenie odbywa się tylko online. Zwróć uwagę, mail powinien dotrzeć w ciągu kilku minut, może trafić do SPAMu. Sprawdź.

Pamiętaj, decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba wolontariuszy jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy wolontariusza

Sztab nr 6001 – Stowarzyszenie “Licealista” Poddębice

Rejestracja zakończona!

Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 r. Hasło tegorocznej zbiórki to “Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał  z głową!”. Już dziś zapraszamy do udziału i wspierania akcji.

Zapraszamy na film, który powstał, żeby zobrazować co robimy, jak dobrze się przy tym bawimy i po co to wszystko.
Termin finału WOŚP został przesunięty na 31.01., co nie zmienia faktu, że na pewno się odbędzie 😉 mimo pandemii gramy dalej 😉 do końca świata i o jeden dzień dłużej…
📣😍Udało się! Miło nam poinformować, że otrzymaliśny status organizacji pożytku publicznego! 💪Oprócz satysfakcji z takiego publicznego dowodu zaufania, status OPP daje też możliwość rozszerzenia naszych działań i realizacji kolejnych projektów.
❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉