Zimowa Akademia Programowania

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe?
Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – zapisz dziecko na wyjątkowe i inspirujące półkolonie Zimowa Akademia Programowania organizowane przez nasze Stowarzyszenie!

Oferujemy pięć dni świetnej zabawy w świecie klocków Lego, robotyki, eksperymentów, programowania robotów Lego Mindstorms oraz mBot, zabaw programowalnymi dronami i pokazów programowania 3D. Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty wprawiając je w ruch. Będziemy urządzać wyścigi i walki między nimi. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.
Nasze półkolonie to idealny sposób na kreatywne i ciekawe spędzenie wolnego czasu!
Podczas warsztatów z robotyki dzieci budują i programują roboty – wyposażone w profesjonalne silniki, motory i czujniki – według przygotowanych scenariuszy lub własnych pomysłów. Roboty wykonają niesamowite misje i zadania. A do tego wyścigi, zawody, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa dla uczestników!
Każde warsztaty to ciekawe projekty, np. robot podążający po linii, omijający przeszkody, znajdujący drogę w labiryncie, robot tańczący, zbierający surowce czy robot wyścigówka!
Półkolonie u nas to idealny sposób na rozwój nowych pasji i zainteresowań.

Więcej informacji: https://licealista.lo-poddebice.pl/zimowa-akademia/

Walne Zebranie Członków wybrało nowy Zarząd Stowarzyszenia w starym składzie na kolejną kadencję 😉

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy dziś przekazać na ręce pani Elżbiety Michalskiej ponad 100 przyłbic ochronnych dla personelu medycznego Poddębickiego Centrum Zdrowia 😃 Przyłbice powstały wspólnie z Drukarnia Wielkoformatowa Pleszka, co tylko potwierdza, że w grupie siła. 💪

Już od kilku dni też działamy🤓🧐 Nie mogło być inaczej, wykorzystujemy drukarkę 3d i drukujemy przyłbice dla lekarzy i pielęgniarek. ❤️ Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli je przekazać dla poddębickiego szpitala 🚑