Zimowa Akademia Programowania

Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudziło podczas ferii? Nie masz jeszcze planów dla swojej pociechy? Wszystkie oferty dla dzieciaków są już zarezerwowane albo mało ciekawe?
Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – zapisz dziecko na wyjątkowe i inspirujące półkolonie Zimowa Akademia Programowania organizowane przez nasze Stowarzyszenie!

Oferujemy pięć dni świetnej zabawy w świecie klocków Lego, robotyki, eksperymentów, programowania robotów Lego Mindstorms oraz mBot, zabaw programowalnymi dronami i pokazów programowania 3D. Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty wprawiając je w ruch. Będziemy urządzać wyścigi i walki między nimi. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.
Nasze półkolonie to idealny sposób na kreatywne i ciekawe spędzenie wolnego czasu!
Podczas warsztatów z robotyki dzieci budują i programują roboty – wyposażone w profesjonalne silniki, motory i czujniki – według przygotowanych scenariuszy lub własnych pomysłów. Roboty wykonają niesamowite misje i zadania. A do tego wyścigi, zawody, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa dla uczestników!
Każde warsztaty to ciekawe projekty, np. robot podążający po linii, omijający przeszkody, znajdujący drogę w labiryncie, robot tańczący, zbierający surowce czy robot wyścigówka!
Półkolonie u nas to idealny sposób na rozwój nowych pasji i zainteresowań.

Więcej informacji: https://licealista.lo-poddebice.pl/zimowa-akademia/

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍