Zmiana terminu finału WOŚP

Termin finału WOŚP został przesunięty na 31.01., co nie zmienia faktu, że na pewno się odbędzie 😉 mimo pandemii gramy dalej 😉 do końca świata i o jeden dzień dłużej…

Nadal aż do dnia finału można wspierać WOŚP wrzucając datki do puszek rozstawionych w Poddębicach w różnych sklepach. Naszych ponad 80 wolontariuszy już przygotowuje się do finałowej akcji. Zresztą zobaczcie sami:

Aktualna lista sklepów z puszkami stacjonarnymi:
1. Delikatesy Pietrzak J. – Pl. Kościuszki 23
2. Delikatesy Centrum – Północna 18b
3. Fryzjer Beata Walczyk – Wiejska 1a
4. Fryzjer Krzysztof – Pl. Kościuszki 15
5. Kajtuś – Jana III Sobieskiego 15 A
6. Księgarnia Atena – Pułaskiego 5
7. Kubuś – Mickiewicza 4
8. Kwiaciarnia Roman Bienias – Pl. Kościuszki 17
9. Lewiatan Sklep Spożywczy – ul. Południowa 1d
10. Publiczne Przedszkole W Poddębicach
11. Piekarnia Wiaderek – Przejazd 31, Sobieskiego
12. Salon Optyczny Jakub Kochanowski – Łęczycka 5
13. Vendo Sklep Odzieżowy – Pl. Kościuszki 30
14. Warzywa – Owoce, Mencla 1a
15. Warzywniak – Narutowicza 12
16. Salon Kosmetyczny Suzanne – Kosmonautów 12

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

Siema! 29. Finał WOŚP już jutro! Zobacz, co zaplanowaliśmy:

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. Poddębice zawsze aktywnie wspierały akcję. A jak będzie w tym roku? Organizację tegorocznej akcji na terenie powiatu po raz pierwszy wzięło na swoje barki Stowarzyszenie „Licealista”.

Zapraszamy na film, który powstał, żeby zobrazować co robimy, jak dobrze się przy tym bawimy i po co to wszystko.