Zmiana terminu finału WOŚP

Termin finału WOŚP został przesunięty na 31.01., co nie zmienia faktu, że na pewno się odbędzie 😉 mimo pandemii gramy dalej 😉 do końca świata i o jeden dzień dłużej…

Nadal aż do dnia finału można wspierać WOŚP wrzucając datki do puszek rozstawionych w Poddębicach w różnych sklepach. Naszych ponad 80 wolontariuszy już przygotowuje się do finałowej akcji. Zresztą zobaczcie sami:

Aktualna lista sklepów z puszkami stacjonarnymi:
1. Delikatesy Pietrzak J. – Pl. Kościuszki 23
2. Delikatesy Centrum – Północna 18b
3. Fryzjer Beata Walczyk – Wiejska 1a
4. Fryzjer Krzysztof – Pl. Kościuszki 15
5. Kajtuś – Jana III Sobieskiego 15 A
6. Księgarnia Atena – Pułaskiego 5
7. Kubuś – Mickiewicza 4
8. Kwiaciarnia Roman Bienias – Pl. Kościuszki 17
9. Lewiatan Sklep Spożywczy – ul. Południowa 1d
10. Publiczne Przedszkole W Poddębicach
11. Piekarnia Wiaderek – Przejazd 31, Sobieskiego
12. Salon Optyczny Jakub Kochanowski – Łęczycka 5
13. Vendo Sklep Odzieżowy – Pl. Kościuszki 30
14. Warzywa – Owoce, Mencla 1a
15. Warzywniak – Narutowicza 12
16. Salon Kosmetyczny Suzanne – Kosmonautów 12

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Zajęcia robotyki znów w Poddębicach! Jeśli szukacie dla swoich dzieci zajęć pozalekcyjnych, które będą łączyć edukację z doskonałą zabawą, to programowanie będzie doskonałym wyborem.

Długo oczekiwany Dzień Teatru za nami. To był bardzo pracowity i pełen pozytywnych emocji czas! Uczestnicy projektu „Bliżej teatru” finansowanego ze środków Fundacji PZU, uczestniczyli w niesamowicie energetycznych warsztatach improwizacji i aktorstwa, prowadzonych przez łódzkich aktorów. Braliśmy też udział w scenkach, quizach i zabawach teatralnych. Wisienką na torcie była prapremiera oraz premiera fragmentu „Ferdydurke” przygotowana przez młodzież.

Lepiej późno niż wcale! W ramach projektu “Bliżej teatru” finansowanego z środków Fundacji PZU udało się wreszcie zrealizować – długo odkładane ze względu na sytuację epidemiologiczną – wyjazdy do łódzkich teatrów. Dwa wspaniałe spektakle i możliwość bezpośredniej rozmowy z aktorami po przedstawieniu pozwoliła uczestnikom projektu poczuć prawdziwy klimat teatru i lepiej zrozumieć jego język oraz przekaz.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉