Znamy wyniki głosowania

Jakie projekty zostały wybrane w głosowaniach? Wyremontujemy, pomalujemy i odnowimy sporo rzeczy… Utworzymy Centrum Rozrywki w LO, powstanie graffiti i to nie jedno, zrobimy pasy 3d w Poddębicach, stworzymy kącik do odpoczynku dla licealistów, przeprowadzimy kampanię przeciwko hejtowi w szkołach.

Będziemy również czytać przedszkolakom dzieła Konopnickiej oraz przeprowadzimy zajęcia z ciekawej chemii Uff… dużo, ale damy radę
Wszystko dzięki projektowi “Liderzy Młodzieżowi w CZIPS” ze środków Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

120 stron ważnych treści. To nasz strategia rozwoju, która powstała po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron, określeniu spójnej wizji i celów, których chcemy się konsekwentnie trzymać, w myśl motta – Razem możemy więcej!

Na łamach czasopisma Cogito ukazał się artykuł o naszym Stowarzyszeniu! Autorka – Pani Aneta Kunowska, przedstawia nas w samych superlatywach. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały pokazane jako inspiracja dla innych szkół do powoływania podobnych organizacji.

“Licealista” w TVP3 Łódź w Budzi się ludzi w Łódzkiem Dziękujemy za zaproszenie, możliwość pokazania jakie aktywności podejmujemy i jakie plany mamy na przyszłość 👍