Karma wraca

Karma wraca! Prawie tona karmy zebranej w ramach współpracy przy projekcie Wolontariat szyty na miarę wyjechało z Poddębic prosto do Schronisko Psiakowo i Spółka – centrum adopcyjne Animal Sos w Łowiczu.

Akcesoria (miski, smycze) zebrały nasze wolontariuszki, uczennice klasy 2a SL LO Poddębice w ramach ich akcji “Karma wraca”❤️😍 Brawo dla nich za zaangażowanie, siłę i determinację!

Przedstawiciele schroniska wydawali się szczerze zaskoczeni skalą pomocy dla ich podopiecznych i na ręce grupy projektowej  złożyli podziękowania dla wszystkich uczniów. Otrzymaliśmy też zaproszenie do wiosennych odwiedzin w Psiakowie. Zapowiada się więc długa i owocna współpraca. 🐕 Wszystko w ramach projektu Wolontariat szyty na miarę, do udziału w którym zaprosiło nas Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.
Dziękujemy uczniom klasy 1a LO Poddębice (która zebrała najwięcej karmy) oraz serdeczne podziękowania składamy w kierunku firmy K-Flex za wsparcie finansowe zakupów.

„Sportowo zakręceni” to projekt wychodzący naprzeciw potrzebom osób, które lubią aktywność fizyczną i dbają o kondycję.

Bywa, że w czasie wakacji dzieci się nudzą… Nie pozwolimy na to! Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na moc wakacyjnych atrakcji w Poddębicach. Półkolonie „I Ty masz talent” łączą aktywny wypoczynek z nauką na wesoło. WIĘCEJ >

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów powiatu poddębickiego w wieku 15 -19 lat do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć sportowych z street workout.  Zajęcia będą prowadzone w małych grupach (ok. 20 osobowych) przez trenera.

Po raz kolejny spotkaliśmy się z Panią Karoliną Feder oraz Panem Adamem Szczepańskim, by – pod okiem ekspertów – przygotowywać się do organizacji debaty oksfordzkiej.

Projekt “Sportowo zakręceni” ma na celu lepsze zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utworzenie parku do street workout dla mieszkańców powiatu poddębickiego.

Projekt ma na celu zachęcanie młodzieży do zabierania głosu i wzmocnienie umiejętności uczestnictwa w dyskusjach społecznych poprzez rozwój technik i kompetencji przydatnych podczas wystąpień publicznych – panowania nad stresem, kultury języka, formułowania czytelnych komunikatów

stypendium dla uczniów Poddębice

I edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego za nami! Miło nam poinformować, że czworo uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu poddębickiego odebrało już swoje czeki na 2500 zł.

Z ogromną radością ogłaszamy start Poddębickiego Funduszu Stypendialnego! Dzięki wsparciu firmy K-FLEX Polska chcemy wspierać finansowo i merytorycznie czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale emocje wciąż gorące! Czas na podsumowania. To, że WOŚP będzie grać do końca świata i jeden dzień dłużej, jest już pewne. WIĘCEJ >

❤️❤️ Mamy to ❤️❤️ metalowe serce na nakrętki dla potrzebujących stanęło dziś przed Starostwem Powiatowym w Poddębicach!!!
Wspaniała inicjatywa, w którą z dużą radością zaangażowali się młodzi wolontariusze z LO Poddębice zrealizowana 😉